SUPA24
Хол
Хол
Хол
143 200 €
(2 106 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
68 м²
Царевец

спалняatypical
плосък68 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта 69366 - Чисто нов двустаен обзаведен апартамент с АКТ 16 кв. Христо Смирненски, Пловдив. Светъл, уютен, напълно обзаведен апартамент, готов...

Друго
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 10дни

Местности

Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина