SUPA24
Хол
Хол
Хол
72 500 €
(1 295 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
56 м²
Каскада

спалняatypical
плосък56 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Референтен номер: 2371. Реф. номер: 2371 АКТ 16! Предлагаме ви да закупите ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ зад Транспортна болница! Основни характеристики на ...

Друго
Възраст на офертата: 8дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Каскада
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ЛАЙТ ХОУМ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина