SUPA24
Хол
Хол
Хол
155 000 €
(1 462 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
106 м²
Царевец

спалняatypical
плосък106 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта 59604 - ТОП ОФЕРТА ! Предлагаме ви апартамент в един от най-зелените и спокойни райони в град Пловдив в близост до големи хипермаркети, паркове...

Друго
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 10дни

Местности

Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина