SUPA24
Хол
Хол
Хол
234 990 €
(2 350 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
100 м²
Остромила

спалняatypical
плосък100 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта : 10195 Търсите нов дом, който съчетава уют, стил и лукс? ✨ Представяме ви прекрасен апартамент в кв. Остромила, гр. Пловдив мястото, където...

Друго
Възраст на офертата: 14дни
Актуализирано: 14дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

АТЛАС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина