SUPA24
Хол
Хол
Хол
107 000 €
(1 049 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
102 м²
Балкан

спалняatypical
плосък102 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Имот номер 2691 Продава се многостаен апартамент в гр. Кърджали, кв. Веселчане. Състои се от коридор, всекидневна, кухня с трапезария, две спални, бан...

Друго
Възраст на офертата: 8дни
Актуализирано: 8дни

Местности

Балкан
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ДРИЙМИ ХОУМ

Подобни реклами

Подобни в чужбина