SUPA24
Хол
Хол
Хол
134 500 €
(2 205 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
61 м²
Остромила

спалняatypical
плосък61 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Предлагаме стилен и елегантен напълно обзавeден апартамент в нова малка сграда. Изключително подходящ за живеене и разбира се- удачен за инвестиция...

Друго
Възраст на офертата: 29дни
Актуализирано: 17дни

Местности

Остромила
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина