SUPA24
Хол
Хол
Хол
94 900 €
(1 531 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
62 м²
Димо Хаджидимов

спалняatypical
плосък62 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

🎯 ЕКСКЛУЗИВНО! Двустаен апартамент в кв. Южен ✔️ ОФЕРТА : 18772 ✔️ Предлагаме Ви уютен двустаен апартамент, разположен в тухлена сграда с асансьор. ...

Друго
Възраст на офертата: 27дни
Актуализирано: 15дни

Местности

Димо Хаджидимов
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ГОЛД ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина