Списък с оферти
5
155 000 €
(1 422 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
109 м²
Царевец
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
109 м²
бани
Превод на английски
🌿 Просторен тристаен апартамент в зелена и спокойна среда ЕЙЧ ЕЙЧ Пропърти предлага тристаен апартамент в бутиков жилищен комплекс проект с ниско ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
59дни
Актуализирано:
51дни
Докладване на реклама
Местности
Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.