SUPA24
Тераса; гледка
Тераса; гледка
Друго; плочки, нуждае се от ремонт
129 900 €
(1 584 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
82 м²
Царевец

спалняatypical
плосък82 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Оферта 68927 - Представяме Ви тристаен апартамент с реална квадратура, в една от най-търсените зони на Пловдив началото на кв. Христо Смирненски, на...

Друго
Възраст на офертата: 75дни
Актуализирано: 40дни

Местности

Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина