SUPA24
312 975 €
(2 504 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
125 м²
Плакалница, София

спалняatypical
плосък125 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

DOMERA представя тристаен апартамент в новострояща се жилищна сграда в гр. София, в непосредствена близост до метростанция Хаджи Димитър . Тип имот:...

Друго
Възраст на офертата: 75дни
Актуализирано: 62дни

Местности

Плакалница, София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ДОМЕРА

Подобни реклами

Подобни в чужбина