SUPA24
Къща и околности; гледка
Къща и околности; гледка
Друго
195 000 €
(2 438 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
80 м²
Никола Станчев, София

спалняatypical
плосък80 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Екипът на YOHOME представя за продажба тристаен апартамент в кв. Малинова долина. Имотът е с обща площ от 80.74 кв.м. и е разположен на 3-ти етаж от ...

Друго
Възраст на офертата: 76дни
Актуализирано: 76дни

Местности

Никола Станчев, София
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

ЙОХОУМ

Подобни реклами

Подобни в чужбина