Списък с оферти
11
11
11
62 450 €
(1 487 € / м²)
Разпродажба
1
1
42 м²
Царевец
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
1
плосък
42 м²
бани
Превод на английски
Референтен номер: 3678. НОВ МОДЕРЕН КОМПЛЕКС! С АКТ 14! ХРИСТО СМИРНЕНСКИ ! ПРОСТОРЕН ! СРЕДЕН ЕТАЖ ! ЗАПАДНО ИЗЛОЖЕНИЕ Предлагаме ви да закупите ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
76дни
Актуализирано:
76дни
Докладване на реклама
Местности
Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.