SUPA24
Хол; плочки, естествена светлина
Хол; естествена светлина, плочки
Спалня; естествена светлина, модерен стил
117 000 €
(1 376 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
85 м²
Христо Ботев

спалняatypical
плосък85 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Референтен номер: 1253 МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание обзаведен тристаен апартамент в центъра, близо до Кауфланд-1. Жилището е с площ...

Друго
Възраст на офертата: 76дни
Актуализирано: 76дни

Местности

Христо Ботев
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

МИХАЙЛОВА

Подобни реклами

Подобни в чужбина