SUPA24
Хол
Хол
Хол
100 459 €
(985 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
102 м²
Чучулуга

спалняatypical
плосък102 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

🏡 НОВ ЖИЛИЩЕН КОМПЛЕКС В ПЛОВДИВ - БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧ Оферта 42450 В сърцето на Северната индустриална зона - модерен жилищен комплекс, съчет...

Друго
Възраст на офертата: 75дни
Актуализирано: 75дни

Местности

Чучулуга
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Подобни реклами

Подобни в чужбина