Списък с оферти
6
6
6
111 706 €
(1 573 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
71 м²
Царевец
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
atypical
плосък
71 м²
бани
Превод на английски
оф.24783 БЕЗ КОМИСИОННА ОТ КУПУВАЧА !! СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ 15% НА ПРЕДВАРИТЕЛЕН 85% НА АКТ 16 !! ВЪЗМОЖНИ ОТСТЪПКИ СПОРЕД НАЧИНА НА ПЛАЩАНЕ !! НОВА СГ...
Покажи пълно описание
Параметри
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Тераса
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
151дни
Актуализирано:
80дни
Докладване на реклама
Местности
Царевец
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.