SUPA24
Хол
Хол
Хол
324 343 €
(2 495 € / м²)
Разпродажба
2
2+
130 м²
Maya Beach

спалня2
плосък130 м²
бани2+
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Dreaming of a vacation condo that pays for itself? This stunning 2-bed, 2-bath corner ground-floor unit at Umaya Resort is only a few feet from the Ca...

Параметри

Генерирано от изкуствен интелект

ПодОтворено жилищно пространствоИзгледКухненски уреди

Друго
Възраст на офертата: 161дни
Актуализирано: 22дни

Местности

Maya Beach
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

Engel & Völkers Belize

Подобни реклами

Подобни в чужбина