SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 161 305 €
(4 399 € / м²)
Разпродажба
2
2+
264 м²
Olive Drive, Crane

спалня2
плосък264 м²
бани2+
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Perched within the prestigious Private Residences at The Crane Resort, this exquisite two-bedroom, two-bathroom penthouse spans two levels, offering a...

обзаведен
Възраст на офертата: 10дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Olive Drive, Crane
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

NVEST Estates

Подобни реклами

Подобни в чужбина