SUPA24
Хол
Хол
Хол
1 118 087 €
(5 854 € / м²)
Разпродажба
3
1
191 м²
Ronald Mapp Highway

спалня3
плосък191 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

This home also includes a 50 ft yacht berth, perfect for boating enthusiasts.Set on a single level, this top-floor apartment offers effortless living ...

Параметри

Оборудване и характеристики

Генерирано от изкуствен интелект

ТерасаИзгледБаняДуш кабинаОтделна тоалетна

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Ronald Mapp Highway
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

NVEST Estates

Подобни реклами

Подобни в чужбина