SUPA24
Хол
Хол
Хол
775 715 €
(7 388 € / м²)
Разпродажба
2
1
105 м²
New Providence

спалня2
плосък105 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Turn-key golf course facing 1 bedroom condo located on the forth floor of the condo-hotel side of Goldwynn. Ownership on the condo-hotel side allows o...

Друго
Възраст на офертата: 487дни
Актуализирано: 487дни

Местности

New Providence
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

The Agency

Подобни реклами

Подобни в чужбина