Списък с оферти
22
22
22
749 000 €
(7 490 € / м²)
Разпродажба
4
2+
100 м²
Kühtrainstraße, Sölden
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
100 м²
бани
2+
Превод на английски
104 | 3 beds | 100,9m² | 749,000€ + 50,000€ for 2 underground parking spaces (netto) | Buyer fees 3% of the gross sales price + VATKristall Spaces a...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Асансьор
Интернет
Генерирано от изкуствен интелект
Етикетите се генерират автоматично от изкуствен интелект въз основа на снимки и описания на имоти.
Дървен под
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
490дни
Актуализирано:
34дни
Докладване на реклама
Местности
Kühtrainstraße, Sölden
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.