SUPA24
Хол
Хол
Хол
169 000 €
(4 333 € / м²)
Разпродажба
Нетипично
1
39 м²
Grillgasse, Simmering

спалняatypical
плосък39 м²
бани1
асансьорДа
паркингНе
щатДруго
мазеНе
терасаНе

Описание

Wecken Sie dieses Zuhause aus dem Dornröschenschlaf!
Diese spannende 1,5-Zimmer Altbauwohnung im 1.Liftstock mit hohen Decken lässt das Handwerkerherz...

Друго
Възраст на офертата: 25дни
Актуализирано: 25дни

Местности

Grillgasse, Simmering
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

SkyLead Real GmbH - Wien

Подобни реклами

Подобни в чужбина