Списък с оферти
16
16
16
125 000 €
(2 404 € / м²)
Разпродажба
2
1
52 м²
Neubaugasse, Auersthal
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
52 м²
бани
Превод на английски
V tichej obytnéj oblasti Auersthal je na predaj komfortný a udržiavaný byt.
Rozumné dispozície zahŕňajú priestrannú predsieň, svetlú obývaciu izbu...
Покажи пълно описание
Параметри
Оборудване и характеристики
Интернет
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Друго
тип сграда:
Тухла
Оборудване:
Частично обзаведен
под:
1. етаж от 2
Възраст на офертата:
46дни
Актуализирано:
46дни
Докладване на реклама
Местности
Neubaugasse, Auersthal
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.