Списък с оферти
25
25
25
1 400 000 €
(7 071 € / м²)
Разпродажба
4
2+
198 м²
Avinguda Sant Antoni
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
4
плосък
198 м²
бани
2+
Превод на английски
Elegant duplex apartment for sale located in Sispony, with an approximate surface area of 198 m².
Situated on the second floor, the property stands o...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
3дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Avinguda Sant Antoni
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.