SUPA24
Друго
Друго
Друго
2 250 PLN
(61 PLN / м²)
Лизинг
2
1
37 м²
Olsztyn

спалня2
плосък37 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щат
мазеДа
терасаНе

Описание

OFERTA DOSTĘPNA OD POCZĄTKU CZERWCA! Oferuję do najęcia w pełni umeblowane, gustownie wykończone dwupokojowe mieszkanie o BARDZO WYSOKIM STANDARDZIE ...

под:
6. етаж от 6
Възраст на офертата: 4дни
Актуализирано: 4дни

Местности

Olsztyn
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

HOME LINK

Damian Linkner

Подобни реклами

Подобни в чужбина