Списък с оферти
16
16
16
3 400 PLN
(74 PLN / м²)
Лизинг
2
1
46 м²
Lwowska, Kraków
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
2
плосък
46 м²
бани
Превод на английски
Eleganckie 2-Pokojowe Mieszkanie | Lwowska Residence | Świetna Lokalizacja | Wysoki StandardDo wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 46 m², poł...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Тип отопление:
Друго
Оборудване:
Друго
под:
3. етаж от 5
Възраст на офертата:
4дни
Актуализирано:
1дни
Докладване на реклама
Местности
Lwowska, Kraków
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.