Списък с оферти
41
41
41
19 500 €
(163 € / м²)
Лизинг
3
2+
120 м²
Paseo de Sancha, Málaga
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
спалня
3
плосък
120 м²
бани
2+
Превод на английски
Exclusive beachfront holiday apartment in La Malagueta
Enjoy a unique seaside experience in this elegant newly built apartment located on the prestig...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Друго
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
10дни
Актуализирано:
3дни
Докладване на реклама
Местности
Paseo de Sancha, Málaga
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Заявка за точен адрес
Уголемяване на картата
Граждански удобства
CENTURY 21 Victoria
Покажи телефон
Свържете се с продавача
CENTURY 21 Victoria