SUPA24
Друго
Друго
Друго
14 000 Kč
(264 Kč / м²)
Лизинг
2
1
53 м²
Зноймо
Топинг

спалня2
плосък53 м²
бани1
асансьорНе
паркингНе
щатНово строителство
мазеНе
терасаНе

Описание

Pronájem bytu 2+kk s balkónem v Příměticích

V rezidenci Třešňová v Příměticích nabízíme k pronájmu bytovou jednotku dispozice 2+kk s balkónem o ro...

Друго
Възраст на офертата: 2дни
Актуализирано: 2дни

Местности

Зноймо
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.

Граждански удобства

REALMAN REALMAN

Mgr. Alice Vithová - N.K. REAL Brno s.r.o.

Подобни реклами

Подобни в чужбина