Списък с оферти
11
11
11
31 990 Kč
(376 Kč / м²)
Лизинг
3
1
85 м²
Praha 2
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
Топинг
спалня
3
плосък
85 м²
бани
Превод на английски
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 3+kk, 85,4 m² Praha 2, ul. Podskalská
Nabízíme k pronájmu světlý a prostorný byt o dispozici 3+kk a c...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Възраст на офертата:
5дни
Актуализирано:
5дни
Топинг
Докладване на реклама
Местности
Praha 2
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.
Прага
Praha 2
Новый город
Свържете се с продавача
Обадете се