Списък с оферти
11
11
11
12 500 Kč
(208 Kč / м²)
Лизинг
2
1
60 м²
Sadová, Hulín
Покажи на картата
Добави към любими
Споделяне
Топинг
спалня
2
плосък
60 м²
бани
Превод на английски
Pronájem prostorného bytu 2+1, 60 m², Sadová v Hulíně
Nabízíme k pronájmu hezký, zděný byt 2+1, který nabízí užitnou plochou 60 m². Byt se nachází ...
Покажи пълно описание
Параметри
Параметри
Собственост:
Видът собственост определя правоотношението с имота – лична, кооперативна или държавна/общинска.
Лично
Щат:
Текущото състояние на имота по отношение на реконструкцията - преди, след или по време на реконструкцията.
Оригинално състояние
Енергийна интензивност:
Сертификатът за енергийни характеристики (EPC) оценява енергийната ефективност по скала от A до G.
G - Изключително разточително
тип сграда:
Тухла
Тип отопление:
Друго
Показване на всички параметри
Възраст на офертата:
12дни
Актуализирано:
12дни
Топинг
Докладване на реклама
Местности
Sadová, Hulín
Местоположението е приблизително, не знаем точния адрес.